Bireysel Üyelik Paketleri

canakkaleilan.com'a üye olduğunuzda ücretsiz olarak 5 adet ilan hakkınız tanımlanmaktadır.  Bireysel üyelerimiz tüm kategorilerde ilan girebilmektedir. Bireysel üyelerimiz aşağıdaki paketleri satın alarak hesaplarına kredi ekleyebilir ve paket özelliklerinden yararlanabilir.

Bireysel Üyelik Paketleri:

Paket Adı Ücretsiz
İlan Limiti 5
Kategori Başına İlan 1
Fotoğraf Limiti 10
Anında Onay Yok
ÜCRETSİZ

 

Paket Adı Bronz
İlan Limiti 5
Kategori Başına İlan 1
Fotoğraf Limiti 15
Anında Onay Yok
Ücret 4.90 TL

 

Paket Adı Gümüş
İlan Limiti 10
Kategori Başına İlan 2
Fotoğraf Limiti 15
Anında Onay Yok
Ücret 7.90 TL

 

Paket Adı Platin
İlan Limiti 20
Kategori Başına İlan 4
Fotoğraf Limiti 20
Anında Onay Yok
Ücret 9.90

canakkaleilan.com da oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından canakkaleilan.com  hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (KVKK) 3/d maddesi uyarınca, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi ile KVKK m.6/1’de sayılan özel nitelikli kişisel verilerdir.

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir.

Bireysel üyelerimiz isterse Kurumsal Mağaza açabilir ve reklam verebilir. Üye girişi yaparak Buradan Kurumsal Mağaza açabilirsiniz.