• Görünüm
İlan Başlığı Miktar Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Baharat, bakliyat, et ve balık, içecek, meyve ve sebze, şarküteri, kuruyemiş gibi her türlü gıda ürünü yiyecek ve içecek kategorisi altında yer alır. Yöresel gıda çeşitlerinden hazır gıdalara kadar pek çok ürünün yer aldığı kategoride, doğal ve sağlıklı ürünler uygun fiyat seçenekleri ile sunulur.

İçecek çeşitleri arasında bitki çayı gibi dünyanın farklı yerlerinden gelen kahve çeşitlerine ulaşılır.  Çay ve kahve dışında salep, boza, şerbet ve şalgam suyu gibi geleneksel içecekleri de kategoriden temin edebilirsiniz. Pekmez, peynir, bal, krem çikolata, ezme ve hayvansal yağlar gibi farklı ürünlerin bulunduğu şarküteri bölümünde ise filtreleme seçenekleri kullanılarak ürün türlerine göre kolayca sıralama yapılır. Süt ürünlerinde ise özellikle çocukların gelişiminde önemli rol oynayan doğal yumurta ve günlük köy sütü gibi ürünler mevcuttur. Marketlerde her zaman bulunmayan taze kaymak, arı sütü, kefir gibi ürünleri de şarküteri bölümünden kolayca temin edebilirsiniz.

Meyve sebze bölümünde ise Türkiye’nin farklı yerlerinde yetişen organik taze sebze ve meyvelere aynı zamanda kurutulmuş ürünlere erişilir. Ceviz, kuru incir gibi ürünlerin bulunduğu bölümde konserve sebzeye oranla daha sağlıklı olan kurutulmuş sebzeler ve ev yapımı salça çeşitleri lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlamanıza imkan verir.

Yiyecek ve içecek çeşitleri arasında unlu mamuller de bulunur. Unlu mamuller arasında bisküvi, pasta, tatlı, tel kadayıf ve ev kurabiyesi gibi ürünler uygun fiyatlar ile sizlere sunulur. Aynı zamanda pasta ve fırın bölümünde nişan ve kına gibi özel günler için sipariş verebileceğiniz ilanlar da mevcuttur. Cezerye, çikolata, dondurma, pişmaniye gibi şekerli besinlerin de bulunduğu canakkaleilan.com’da siz de online mağaza açarak her türlü gıda ürünü ile ilgili ilan verebilirsiniz. Kategoride farklı türlerdeki yiyecek içecek fiyatları hakkında bilgi edinebilir, ücretsiz kargo ve kolay ödeme yöntemleri ile dilediğiniz ürünü online olarak satın alabilirsiniz.