İkinci El ve Sıfır AlışverişKoleksiyon kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Durum Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Koleksiyon kategorisinde; orijinal obje, nostaljik kartpostal, poster, posta pulu, imzalı fotoğraf, farklı ülkelere ait para ve madalya gibi ürünler yer alır. Farklı zevk, hobi ve beğeniye hitap eden binlerce ürün koleksiyonerlerin beğenisine sunulur. Kategoride bulunan geniş ürün yelpazesi arasından ilgi alanınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Binlerce objenin bulunduğu kategoride, anahtarlıktan çakmağa, kumbaradan puro aksesuarlarına, rozetten mataraya kadar farklı ürünler bulunabilir. Eski gazete, belge, banka evrakları, dergi, takvim, kartvizit, hisse senedi, tahvil gibi malzemelere yazılı ve basılı ürünler kategorisinden ulaşılabilir. Futbolcu, sanatçı ve ünlüler imzalı ürünlereski tablo ve fotoğraflar, takım formaları; imzalı ürünlere meraklı olan kişilere hitap eder.

Kategoride yer alan farklı temalardaki posterlerle eviniz, iş yeriniz ve odalarınızın duvarlarını süsleyebilirsiniz. Ünlü isimlerin ve filmlerin posterleri, sinema ve müzik sevenleri kendisine çekerken, vintage ürünlerahşap kartpostallar ve eski kartpostallar nostalji severlere hitap eder. Koleksiyon para, madalya ve posta pulu ile ilgilenen kişilerin yüzlerce ürüne ulaşabileceği sayfada, yerli ve yabancı ülkelerin para ve pullarına, madeni ve kağıt para, farklı yıllara ait ürünlere erişilebilir, koleksiyonunuza yeni ürünler ekleyebilirsiniz.

Güvenli e-ticaret platformu canakkaleilan.com’un sunduğu filtreleme özelliği sayesinde ilgi alanınıza uygun koleksiyon ürünleri için arama yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı ürünleri bulabilir, ücretsiz kargo imkanı sunan ilanları arayabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünün sayfasını açarak ilan detayına ulaşabilir, ürün hakkında detaylı bilgi alabilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

canakkaleilan.com güvencesiyle satın alacağınız ürünü ilan sahibiyle iletişime geçerek hemen sipariş edebilirsiniz. Satışını yapmak istediğiniz ürünler için online mağaza açarak ilan verebilir, Doping seçeneği ile ilanınızı öne çıkarabilirsiniz. Güvenli e-Ticaret (GeT) logolu ilanlarla canakkaleilan.com'da güvenli ticaretin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.