İkinci El ve Sıfır AlışverişSpor kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Durum Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Vücut geliştirme, dalış, kayak, dağcılık, dövüş gibi farklı branşlara ait temel ekipmanları ve yardımcı ürünleri spor kategorisinde bulabilir, filtreleme bölümünden hem en güncel fiyatları hem de en yeni ürünleri görebilirsiniz.

Taraftar ürünleri bölümünde takımlara göre formaatkı, bere, eşofman takımı çeşitleri bulunur. Özellikle maçlarda giyilen futbol takımlarının tişörtlerini de taraftar ürünleri arasından temin edebilirsiniz. Futbol, voleybol, basketbol gibi takım oyunlarına ait malzemeleri de içeren kategoride temel antrenman ekipmanları ve koç & oyuncu ekipmanları da yer alır. Takım oyunları dışında bilardo, bowling ve dart gibi salon spor branşları ürünleri de canakkaleilan.com'un geniş ürün seçenekleri ile sizlere sunulur.

Fitness malzemeleri arasında ise koşu bandı gibi spor aletleri bulunur. Kondisyon bisikleti ve koşu bandı çeşitlerini ev tipi ve profesyonel gibi iki farklı başlıkta inceleyebilir, pilates & jimnastik bölümünde de branşa uygun gerekli malzemeleri satın alabilirsiniz.

Okçuluk, koşu, atlama ve güreş malzemeleri ise atletizm başlığında yer alır. Atletizmin yanında çadır, olta takımı, tırmanış kazması gibi doğa sporlarına ait temel ürünleri içeren kategoriden rüzgarlık, dağcılık kıyafetleridağcılık botu ve binici pantolonu gibi giyim ürünleri de temin edilir. Bisiklet modelleri arasından ise arazide kullanılan dağ bisikleti, şehir bisikleti, yol bisikleti, bisikletçi giyimi ve bisiklet için farklı aksesuarlara ulaşılır.

Bianchi, Nirve, The North Face, Voit, Dynamic gibi ünlü spor markaları arasından bulacağınız ürünleri canakkaleilan.com’da hızlı ve kolay ödeme seçenekleri ile online olarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda spor salonu üyelikleri de kategoriden temin edebilir, yaşadığınız şehre ait ilanları üyelik süresi ve fiyat açısından karşılaştırabilirsiniz. Üyelik dışında canakkaleilan.com’a kendi salonunuza ait ilan verebilir, online mağaza açarak uygun ürünleri satışa sunabilirsiniz.