İkinci El ve Sıfır AlışverişMüzik kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Durum Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Albümler, enstrümanlar, DJ ekipmanları, sahne sistemleri ve stüdyo ekipmanları müzik kategorisinde sizleri bekliyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm temel ve yardımcı ürünlerin bulunduğu kategoride, ürünlerin özeliklerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Müzik enstrümanları arasında yaylı çalgılar, telli çalgılartuşlu çalgılar, vurmalı ve üflemeli çalgılar sıfır ve ikinci el ürün seçenekleri ile sunulur. Çalgı aletlerine dair müzik eğitimi setlerini de bulunduğu kategoriden, eğitim setleri ile çalgı aletini kendiniz çalmayı öğrenebilirsiniz. Ekipmanlar bölümünden ise bu enstrümanlara ait amfi, çanta, efekt pedalı, askı, prosesör ve sehpa gibi yardımcı ürünler yer alır. Aynı zamanda kategorideki tel takımı, gitar köprüsü, tamir seti, temizleme seti, akort aleti gibi yedek parçalar ve yardımcı ürünler enstrümanınızın rutin bakımını ve tamirini yapmanıza imkan verir.

Stüdyo ekipmanlarında ise mikrofon, kulaklık, ekolayzer, mikser, referans monitör, kablo ve aksesuar, ses kontrol gibi temel ürünler mevcuttur. Stüdyo kullanılan Cubase ve Ableton Live programların son sürümlerinin da yer aldığı bölümde programlara ait eğitim setleri ve stüdyo teknolojilerine ait eğitim setlerini de temin edebilirsiniz. İnter M, Akai, Audio gibi ünlü markaların amfi, CD çalar, efekt cihazı, hoparlör, mikser, kulaklık gibi DJ ekipmanlarını da bulacağınız kategoride siz de online mağaza açabilir, satmak istediğiniz ürünü Güvenli e-Ticaret (GeT) yöntemi ile satışa çıkarabilirsiniz.

Stüdyo malzemelerinin dışında eğlence mekanlarında kullanılan aynalı top, referans monitör, baloncuk makinesi, disko topu, kar makinesi gibi ürünler güvenli ödeme yöntemleri ve ücretsiz kargo fırsatları ile satılır. Albüm çeşitlerinin yer aldığı kategoride filtreleme araçları ile caz, klasik, alaturka gibi müzik türleri albümlerine kolayca ulaşılır. Farklı kategorilerdeki bu ürünleri kolay ödeme yöntemleri ile canakkaleilan.com’dan online olarak satın alabilirsiniz.