İkinci El ve Sıfır AlışverişOyun & Konsol kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Durum Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo gibi yeni nesil oyun konsolları en uygun fiyatlarla kategorimizde yer alıyor. PlayStation ve Xbox aksesuarlarına, yedek parça, konsol ve taşınabilir konsol gibi ürünlerin bulunduğu kategoride oyun konsol fiyatları ve özellikleri ürün sayfalarından kolayca öğrenilebilir.

Konsol modelleri arasında Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3PlayStation 4 gibi ürünler ve en son çıkan cihazlar bulunur. Yedek parça çeşitleri arasında ise adaptör, ana kart, soğutucu, batarya, flex kablo, ekran, optik okuyucu, kasa parçaları, soket, şarj standı gibi ürünler yer alır. Farklı markaların farklı modellerdeki cihazlarına ait yedek parçalara kategoriden ulaşılır. Aynı zamanda yedek parçalara ait ücretsiz kargolu ilanları kategoriden değerlendirebilirsiniz. Özellikle çabuk bozulan oyun kolu ve adaptör gibi ürünlerin tamirini yapan yerler de kategoride mevcuttur.

Oyun konsol aksesuarları bölümünden ise PlayStation ve Nintendo serileri dışında PSP, PS Vita ve bilgisayar için pedal, direksiyon setikinect, joystick, kablosuz kol çeşitleri, kulaklık ve orijinal oyun kolu gibi ürünler temin edilir. Aksesuarlar arasında PlayStation gibi ürünlere uygun şarj istasyonu çeşitlerine de erişilir.

Kablolu konsollara oranla daha pratik bir kullanıma sahip olan taşınabilir konsollar ise Sony PSP, Nintendo, GP2X gibi markaların ürünleri arasından bulunur. Taşınan konsollar dışında oyun konsol çeşitleri arasında en son çıkan cihazlara ve bilgisayarlara uygun, farklı türlerde oyunlar yer alır. Oyun çeşitlerinde aksiyon, dövüş, fantastik ve çocuk türleri filtreleme bölümünden belirlenerek aradığınız temada oyuna canakkaleilan.com’un uygun fiyatları ve ücretsiz kargo fırsatları ile sahip olabilirsiniz. FIFA 16PES 2016Call of Duty Black Ops 3, GTA 5 gibi mükemmel PS4 oyunları ve Xbox One oyunlarını oturduğunuz yere yakın satıcıyla irtibat kurarak sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda online mağaza açarak kendi satış yapabileceğiniz canakkaleilan.com’da full online oyunları da hızlı ve kolay ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.