İkinci El ve Sıfır AlışverişHobi & Oyuncak kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Durum Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Hobi ve oyuncak kategorisi altında, eğitici ve öğretici oyuncaklar, ticari amaçla kullanabileceğiniz oyunlarşaka ürünleri ve hobi malzemeleri yer alır. Sıfır veya ikinci el ürünler arasından dilediğinizi seçerek; kendinizin, çocuklarınızın güzel vakit geçirmesini sağlayabilir; ticari oyun ürünlerinden işletmenizde yararlanabilirsiniz.

Oyuncaklar, çocukların kendi deneyimlerini oluşturarak öğrenmeleri açısından gelişimlerinde önemli rol oynar. Kategori altında çocuk oyuncakları tasarımında uzmanlaşmış, tanınan markaların eğitici ve eğlendirici oyuncaklarını bulabilirsiniz. Her yaştan çocuk grubu için Legolardan, Baby Einstein oyuncaklarına; Discovery Kids ürünlerinden, eğitim halılarına kadar geniş yelpazedeki ürün çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Maket Diecast modelleri, RC modelleri, aksiyon figürleri ve maketler hobi ve oyuncak ürünleri arasında bulunur. Koleksiyonunuza çizgi roman karakterlerini, sinema ve dizi figürlerini ekleyebilir; Diecast ve RC modellerini inceleyebilirsiniz.

Ticari oyun ürünleri alt kategorisi altında sunulan anahtar teslim park kurumları, oyun parkları, trambolinler arasından ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sol tarafta yer alan listeleme seçeneklerini kullanarak, profesyonel kullanım için aradığınız oyun malzemesini inceleyebilir, amacınıza en uygun olanlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Masa oyunları her evin vazgeçilmezlerdendir. Satranç takımları, okey çeşitleri, tabu oyunu, tavla, Cranium ve iskambil kağıt oyunları bu kategori altında yer alır. Arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak oyun çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun hobi ve oyuncak malzemeleri içerisinden dilediğinizi online olarak sipariş edebilir; canakkaleilan.com güvencesi ile sunulan ödeme kolaylıkları ve ücretsiz kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Alışverişlerinizde güvenlik konusu ön planda yer alır. canakkaleilan.com tarafından sunulan, Güvenli e-Ticaret sistemi – GeT’i kullanarak, yaptığınız alışverişlerin ödeme, ürün teslimi, takibi ve onay süreçlerini elektronik ortamda kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, dilerseniz online mağaza açabilir ve satmak istediğiniz ürünlerin uygun fiyatlar üzerinden satışını sağlayabilirsiniz. Doping sistemi ile de ilanınızın daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini ve ürünün alıcısına hızlıca ulaşmasını mümkün kılabilirsiniz.