İkinci El ve Sıfır AlışverişBilgisayar kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Durum Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Gündelik yaşamda, iş yerinde ve okul projelerinizde kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz her renk, marka ve modeldeki masaüstü bilgisayar, netbook ve tabletler bilgisayar kategorisinde yer almaktadır. Bilgisayar kategorimizde; Apple iMac, Macbook Pro - Air, AsusSony, Lenovo, Toshiba ve Monster gibi yüzlerce markanın binlerce ürün modellerine en uygun fiyatlarda erişebilirsiniz.

Oyun canavarı Monster bilgisayar, Toshiba’nın Qosmio, MSI Gamebook serisi gibi özel ürünleri bulabilirsiniz. Bilgisayar oyunları için özel olarak tasarlanan geniş ve yüksek çözünürlüklü masaüstü monitörler, hareket halinde olanlar için kolaylık sağlayacak sıfır ya da ikinci el dizüstü laptoplar ve teknoloji tutkunlarının yanından ayırmak istemeyeceği 3D gözlükler uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz ürünler arasındadır. Mesleğiniz gereği ya da hobi olarak satın alıp kullanabileceğiniz grafik tabletler de yeni tasarımlara imza atmanıza olanak sağlar.

Masaüstü bilgisayar, laptop ve tablet pc için gerekli olan aksesuarlar ve tamamlayıcı ürünler sayesinde kullanım alanınızı genişletebilir, eksik parçaları tamamlayabilir ve ürün yenilemesi yapabilirsiniz. RAM, bilgisayar kasası, SSD, harddisk, anakart ve ekran kartı gibi iç donanım ürünleri, işlemci ve performansı arttırmak için yardımcı olan destekleyici ürünlerdir. Birçok farklı tasarım ve özelliğe sahip klavye, mouse, webcam, harici harddisk, yazıcı, kulaklık, mikrofon, ADSL modem, hoparlör ve ses sistemleri gibi çevre birim ürünleri yanı sıra; ekran koruyucu, kılıf, mouse pad ve cd çantası gibi aksesuarlar da satın alabilecekleriniz arasında yer alır.

Satın alarak geliştirebileceğiniz diğer ürün seçenekleri arasında domain (alan adı), hosting ve yazılım yer almaktadır. Uygun fiyatlara bulabileceğiniz domainler ile kazanç sağlayabileceğiniz bir web site hazırlayabilir ve hosting ile web site verilerinizi barındırabilirsiniz. Geliştirmeyi düşündüğünüz bir yazılım ile isteğinize göre kazanç sağlayabileceğiniz bir e-Ticaret sitesi de oluşturmanız mümkündür.

Kullanıcısı olduğunuz ya da kullanmayı düşündüğünüz her marka ve modeldeki toplama bilgisayar ürünleri, Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemini ve diğer filtreleme opsiyonlarını seçerek inceleyebilirsiniz. Elinizde kalan iç ve dış donanım parçalarını, aksesuarları veya yenilemeyi düşündüğünüz ürünleri de online mağaza açarak canakkaleilan.com  güvencesi ile satabilirsiniz.