VasıtaTicari Araçlar kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Ticari araçlar kategorisinde; iş yaşamınızın yanı sıra günlük yaşamda da kullanabileceğiniz, işletmenizin ihtiyacına uygun, çeşitli seçeneklere sahip araç modellerini bulabilirsiniz.

Minibüs, midibüs, otobüs, kamyon, kamyonet, dorse, karoser ve üst yapı, römork, çekici, oto kurtarıcı ve taşıyıcı olmak üzere geniş ürün yelpazesinin yer aldığı kategoride, BMC’den Mercedes’e, MAN’dan Iveco’ya farklı markalara ait ticari araçlar sahibinden, sıfır ya da ikinci el seçenekleriyle satışa sunulur.

Kısa ve orta mesafeli taşımacılıkla uğraşan taşımacılık şirketlerinin ihtiyacına ve yolcu kapasitesine en uygun minibüs ve midibüs modelleri de kategoride yer alır. Şehirler arası yolcu taşımacılığı içinse çeşitli marka ve modellerde, son teknolojik geliştirmelere göre üretilmiş, konforlu otobüsleri inceleyebilirsiniz.

Ticari araçlar kamyonet ve kamyon modellerini de kapsar. Bu araçlar, yük taşımacılığı yapan işletmelere hitap eder. Frigo kasa, kapalı kasa, açık kasa, uzun şase, kısa şase gibi farklı özelliklere sahip kamyon ve kamyonetler arasından işlemenizin ihtiyacına yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Kategoride ayrıca ticari hat ve ticari plaka da bulunabilir.

İşletmenizin bütçesine ve ihtiyacına göre, en uygun fiyatlı sıfır ya da ikinci el ticari araçlar için filtreleme seçeneklerini kullanabilir, kolaylıkla arayabilirsiniz. Kategoride aynı zamanda yıl, km, motor hacmi, yakıt, vites, renk, koltuk sayısı ve tavan tipi filtrelemesi de yapabilirsiniz.

Kategorimizde ilgilendiğiniz aracın sayfasını açarak ilan detayına ulaşabilir, ürün hakkında detaylı bilgi alabilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. E-ticaret platformu canakkaleilan.com güvencesiyle satın alacağınız ticari aracı ilan sahibiyle iletişime geçerek hemen sipariş edebilirsiniz. Satışını yapmak istediğiniz araçlarınız için online mağaza açarak ilan verebilir, Doping seçeneği ile ilanınızı öne çıkarabilirsiniz. Güvenli e-Ticaret logolu ilanlarla canakkaleilan.com'da güvenli ticaretin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.